Léčivé divadlo Gabriely Filippi

ANASTASIA

Činoherní představení

Anastasia

Místo konání: KC Frýdlant nad Ostravicí
Termín: 22. červen 2022 od 18.00 hod.
Účinkují: Gabriela Filippi a Mario Kubec

Vstupné/předprodej:
A) Od 23.4.- 1.6.  500 Kč
B) Od 2. - 22.6.    550 Kč

Vstupenka do přední řady: 600 Kč
Vstupné na místě: 700 Kč

Neuvěřitelný příběh lásky, který oslovil miliony lidí na celém světě. Setkávají se v něm lidé dvou světů. Úspěšný městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody.
Ze setkání těchto tvou lidí se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství, které odkrývá tajemství pro šťastný život na zemi. Pravdivý příběh prožitý a zaznamenaný autorem.

Představení, které vám změní život, tak jako tvůrcům samotným. Podle stejnojmenného bestselleru Vladimira Megreho, přeloženého do dvaceti jazyků.

Ukázka z představení Anastasia

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Program večera

1. část - představení (cca 1 hod. 15 min)
15 min přestávka - možnost nákupu CD, audio knih a meditačních CD
2. část večera: povídání Gabriely s jejím hostem (cca 1 hodinu) RNDr. Rostislavem Václavkem, zakladatel projektu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ

Očima diváků

Vracím se z představení Anastasia a co se tam odehrávalo, bylo něco neskutečného. Ještě teď mě úplně dostává ta energie a síla tohoto představení. A nejvíce úžasné bylo to, že tam byla tak silná energie, že jsem cítil, jak Anastasia je tam s námi a úplně to vnímá. Děkuji za to, protože jste pro diváky udělali víc, než je vidět.
Vladimír L. Široký
Včerejší představení Anastasia bylo nádherné. Vy Gabrielo a Mário nehrajete, Vy jste. Jak už psal Boris Tichanovský, Anastasie se přímo zhmotnila v divadle, byla tam cítit.
Daniel Suk

Ústy herečky Gabriely Filippi

"Anastasie si mě přivolala v ten pravý čas. Četla jsem s velkou radostí knihy o ní a vnímala jsem, že můj život se stává radostnějším, vědomějším. Sdílela jsem prožitky a příběhy z Anastasie spolu s mým mužem, až jsme si museli pořídit každý své knihy, abychom mohli číst naráz.

Od počátku jsem viděla příběh autora a Anastasie na jevišti. Když jsem ji četla, rovnou jsem si představovala, jak a z kterých kapitol budu psát scénář. V srpnu 2016 jme divadelní hru s mým hereckým kolegou Mario Kubcem začali zkoušet.  

Byla to krásná tvorba, modlitbu Anastasie jsem také představila televizním divákům při Vánočním koncertu ze senátu a tehdy Vladimír Megre zareagoval s nadšením nad osvíceností naší země a také neuvěřitelnou podobou Anastasie a mě."

Host večera

RNDr. Rostislav Václavek

Zakladatel projektu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ. Certifikovaný instruktor Buteyko, 
certifikovaný master instruktor Oxygen Advantage, instruktor dechových fúzí a
instruktor otužování.

Pořadatel 

Mgr. Sylva Hankeová je zakladatelka
a manažerka projektu Transformační kultura a umění, v rámci něhož pořádá divadelní a koncertní představení, besedy a přednášky.

Je duší umělec. Tvoří trojrozměrné alegorické obrazy a plastiky. Napsala knihu Umění vnímání vnitřní krásy.

 

Fotogalerie

Pro koupi vstupenky vyplňte níže uvedený formulář a odešlete
stisknutím červeného tlačítka: