Umění vnímání vnitřní krásy
Sylva Hankeová

Umění vnímání vnitřní krásy

Transformační e-kniha, která vás zavede
do prostoru Krásy, ve kterém zažijete vnitřní klid. 

Chceš moudře investovat?

Tak poznej Sám Sebe! To je ta nejlepší investice, kterou můžeš udělat! Kniha Umění vnímání vnitřní krásy obsahuje praktická cvičení k uvědomění místa, odkud se tvoří realita. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tajemství krásy

Krásného člověka nepoznáte podle šatů, počtu kil nebo let, vůně parfému nebo barvy vlasů.

Poznáte ho jiskrou v očích, stylem chůze, klidnou mluvou, rysy, gesty, milým úsměvem a hlavně klidem, který v ostatních, s kterým přijde do styku vyvolává. Takový člověk ví, kým je. Objevil v sobě vnitřní krásu, kterou vyzařuje navenek.

V přítomnosti krásného člověka nevnímáte, že je právě on někým jiným či něčím vyšším, než jste vy, ale ocitnete se tváří tvář sami sobě. Vnímáte čistotu bytí. Jemnou krásu, která není vidět okem, ale je možné ji vnímat srdcem.

Autorka Sylva Hankeová

Sylva je tlumočnice vnitřní krásy. Povznáší lidi do stavu vědomí, ve kterém vnímají krásu, klid a vnitřní ticho. 

V knize Umění vnímání vnitřní krásy zpracovává téma, které se ve školách neučí. Dostává se vám tak klíč
ke skutečnému sebepoznání,
který
ve vás odemkne vnitřní klid a krásu,
kterou už nebudete venku hledat, ale vnitřně zažívat.

Autorka vás postupně dovede k tomu,
co věřící nazývají bůh, mystici láska, umělci krása a vědci energie.

Co v knize najdete?

V knize najdete 16+1 jednoduchých cvičení na uvědomění, čím skutečně jste. Nejste to, jak vypadáte, neboť z nulové vzdálenosti nejste nic - jste celistvá prázdnota obsahující úplně všechno. V centru vašeho lidského já sídlí Krása, Já, Buddhova podstata - můžete to nazvat jakkoli. Chcete-li "vidět", stačí krok po kroku postupovat jednotlivými cvičeními. Dokonce nemusíte meditovat, stačí jen být pozorní a všímaví.

 • 100 stran textu a osobního sdílení autorky
 • 8 koncentrační cvičení, jak si pomocí smyslů uvědomit stav vnitřní krásy a užívat darů života právě teď
 • 8 meditačních cvičení, jak si uvědomit svou pravou přirozenost, podstatu, která je za myslí
 • 16+1 meditačních cvičení k povznesení duše do úrovně vědomí, kde vnímáte klid a svou vnitřní krásu
 • 20 obrazových ilustrací alegorií ctností

Co vám kniha přinese?

 • Poznáte skutečnou krásu nitra a budete ji vyzařovat navenek.
 • Získáte zdravé sebevědomí.
 • Vaše mysl se otevře a vnímání světa se rozšíří.
 • Osvobodíte se od úzkostí, strachu a závislostí pochopením principu Přítomnosti - prostoru Krásy bytí.
 • Budete uvolněnější, klidnější a svobodnější.
 • Uvědomíte si stav, který není potřeba dosahovat, jen si ho stále uvědomovat.
 • Budete si vědomi toho, že to, co je v životě nejdůležitější, už teď máte, jen jste si to dříve neuvědomovali.

O knize napsali

Milé ženy, umíte si představit, že se jednoho dne probudíte a budete se sebou zcela spokojené? Se svou tváří, vlasy, tělem? Co když to jde? Možná jde jen o to, odkud na sebe hledíme. V knize Umění vnímání vnitřní krásy se tomuto dívání můžeme naučit. Důležité je si vůbec připustit, že je možné na sebe hledět odjinud, než jsme zvyklé. A když se dokážeme na sebe dívat z místa, které autorka v knize popisuje, dojde k uvědomění a prostoupí nás krása trvalá, zářící, nepomíjející. Uvidíme v sobě Bohyně a jako Bohyně začneme žít svůj život.
Gabriela FilippiHerečka
Kniha umění vnímání vnitřní krásy přišla do mého života ve velmi turbulentním období transformace. Z mého pohledu kniha promlouvá přímo do naší Pravdy, kdo skutečně jsme. Skrze ni jsem si velmi rychle vzpomněla, co je opravdové. Záclony mysli se rozpustily a já zavnímala vnitřní Krásu v sobě samé. A nejen v sobě, ale Krásu nás všech i všeho kolem. Vnitřní klid se nastavil jako oceán před vlnami. Kniha obsahuje i několik praktických cvičení, které nás vedou “Domů”. Autorka ji vystavěla na své vlastní zkušenosti. Jako praktikující psycholožka vidím v této knize velký potenciál rozšíření mého úhlu pohledu naší domestikované mysli plné omezujících návyků. Ať slouží nám všem.
Andrea DuttmannPsycholožka
Při čtení e-knihy se mi postupně začal měnit náhled na realitu. Dodnes nechápu, jak se to stalo. Už během čtení se hodně věcí začalo měnit, a když jsem pak vyzkoušela první praktické cvičení, zažila jsem takový pocit lehkosti, přítomnosti a krásy, z kterého mohu nyní každý den čerpat. Takové spojení sama se sebou jsem nikdy předtím nezažila. Děkuji autorce za uvědomění, která mi kniha přinesla, a díky kterým mohu být dnes ještě více sama sebou.
Martina ChomátováAutorka projektu Play Everyday
Na začátku jsem byla zvědavá, co to ta vnitřní krása vlastně je. Při četbě eknihy jsem cítila, jak ke mně přichází hlubší sdělení napsaná mezi řádky, neboť slovy něco prostě popsat nejde. Zahlédla jsem i jemnou krásu autorky. Ekniha přináší spoustu praktických cvičení, která poskytují mnohá uvědomění na vlastní kůži. Něco můžeme číst v knihách zas a znovu, ale až prožitek, který mi dala tato kniha, má sílu vytvořit „aha“ moment, kdy vše zapadne na své místo a my prostě víme. Hledající, nyní máš příležitost najít to, co už dlouho hledáš, SEBE.
Eliška ZdražilováVýživový poradce
Prostě krásná. Taková je Sylvina kniha o kráse, kterou lze spatřit vnitřním okem. O kráse, která je naším bytím a naší podstatou. Někdo hledá Pravdu, Lásku či Osvícení. Setkáním s vlastní Krásou je To samé. Doporučuji.
Joshi ŠílaJoshi
Kniha je hlubokým vhledem do podstaty lidského bytí vyjádřeným jako autorčin vztah ke KRÁSE. Mimořádné dílo, které vás uvede do transcendentálního světa pomocí prožitku KRÁSY.
Tomáš VenusProgramátor
V knize Umění vnímání vnitřní krásy jsem objevil informace, které mi pomáhají při rozšiřování vědomí a udržování se v tomto stavu "krásy". Informace a především praktická cvičení mi konečně otevřely vnitřní oči. Knihu doporučuji všem, kteří jsou na cestě k sobě, a zároveň už nechtějí hledat, protože prostřednictvím této knihy si uvědomí, že žádná cesta neexistuje.
Luis SoteloProjektant

Poznej Sám Sebe!

To je jedna z nejkrásnějších věcí, které se vám mohou přihodit. Dostanete se do prostoru Krásy - absolutního uvolnění a bezmyšlenkovitého stavu mysli.

 

Objevte svou pravou tvář krásy!

Těším se na vás uvnitř!

Objednávka knihy

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje a stiskněte červené tlačítko.
Posléze vám přijdou údaje pro klasický bankovní převod do emailu.