Umění vnímání vnitřní krásy
Sylva Hankeová

Transformační e-kniha 

Umění vnímání vnitřní krásy

Kniha vám prozradí v čem spočívá síla moudrosti a tajemství lidské krásy. Odhalí, jak si stav vnitřní krásy uvědomit, a tím otevře prostor nepomíjivé krásy bytí.

Kniha psaná původně pro ženy, ale čtou ji i muži.

Tajemství lidské krásy

Krásného člověka nepoznáte podle šatů, počtu kil nebo let, vůně parfému nebo barvy vlasů.

Poznáte ho jiskrou v očích, stylem chůze, klidnou mluvou, rysy, gesty, milým úsměvem a hlavně klidem, který v ostatních, s kterým přijde do styku vyvolává. Takový člověk ví, kým je. Objevil v sobě vnitřní krásu, kterou vyzařuje navenek.

V přítomnosti krásného člověka nevnímáte, že je právě on někým jiným či něčím vyšším, než jste vy, ale ocitnete se tváří tvář sami sobě. Vnímáte čistotu bytí. Jemnou krásu, která není vidět okem, ale je možné ji vnímat srdcem.

Poznejte i vy svou vnitřní krásu bytí a získejte trvalý vnitřní klid a naplnění!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Autorka Sylva Hankeová

Sylva je tlumočnice vnitřní krásy. Povznáší lidi do stavu vědomí, ve kterém vnímají krásu, klid a vnitřní ticho. 

V knize Umění vnímání vnitřní krásy zpracovává téma, které se ve školách neučí. Dostává se vám tak klíč ke skutečnému sebepoznání, který ve vás odemkne vnitřní klid a krásu, kterou už nebudete venku hledat, ale vnitřně zažívat.

Autorka vás postupně dovede k tomu, co věřící nazývají bůh, mystici láska, umělci krása
a vědci energie.

Co v knize najdete?

 • 90 stran textu a osobního sdílení autorky
 • 20 ilustrací alegorií ctností z cyklu Venuše
 • 3 koncentrační cvičení, jak si pomocí smyslů uvědomit stav vnitřní krásy a užívat darů života právě teď
 • 9 meditačních cvičení, jak si uvědomit svou pravou přirozenost, podstatu, která je za myslí
 • 12 meditačních cvičení k povznesení duše do úrovně vědomí, kde vnímáte klid a svou vnitřní krásu

Co vám kniha přinese?

 • Poznáte skutečnou krásu nitra a budete ji vyzařovat navenek.
 • Získáte zdravé sebevědomí.
 • Budete uvolněnější, klidnější a svobodnější.
 • Vaše vnímání světa se rozšíří.
 • Uvědomíte si stav, který není potřeba dosahovat, jen si ho stále uvědomovat.
 • Budete si vědomi toho, že to, co je v životě nejdůležitější, už teď máte, jen jste si to dříve neuvědomovali.

O knize napsali

Milé ženy, umíte si představit, že se jednoho dne probudíte a budete se sebou zcela spokojené? Se svou tváří, vlasy, tělem? Co když to jde? Možná jde jen o to, odkud na sebe hledíme. V knize Umění vnímání vnitřní krásy se tomuto dívání můžeme naučit. Důležité je si vůbec připustit, že je možné na sebe hledět odjinud, než jsme zvyklé. A když se dokážeme na sebe dívat z místa, které autorka v knize popisuje, dojde k uvědomění a prostoupí nás krása trvalá, zářící, nepomíjející. Uvidíme v sobě Bohyně a jako Bohyně začneme žít svůj život.
Gabriela FilippiHerečka
Při čtení e-knihy se mi postupně začal měnit náhled na realitu. Dodnes nechápu, jak se to stalo. Už během čtení se hodně věcí začalo měnit, a když jsem pak vyzkoušela první praktické cvičení, zažila jsem takový pocit lehkosti, přítomnosti a krásy, z kterého mohu nyní každý den čerpat. Takové spojení sama se sebou jsem nikdy předtím nezažila. Děkuji autorce za uvědomění, která mi kniha přinesla, a díky kterým mohu být dnes ještě více sama sebou.
Martina ChomátováAutorka projektu Play Everyday
Na začátku jsem byla zvědavá, co to ta vnitřní krása vlastně je. Při četbě eknihy jsem cítila, jak ke mně přichází hlubší sdělení napsaná mezi řádky, neboť slovy něco prostě popsat nejde. Zahlédla jsem i jemnou krásu autorky. Ekniha přináší spoustu praktických cvičení, která poskytují mnohá uvědomění na vlastní kůži. Něco můžeme číst v knihách zas a znovu, ale až prožitek, který mi dala tato kniha, má sílu vytvořit „aha“ moment, kdy vše zapadne na své místo a my prostě víme. Hledající, nyní máš příležitost najít to, co už dlouho hledáš, SEBE.
Eliška ZdražilováVýživový poradce
V knize Umění vnímání vnitřní krásy jsem objevil informace, které mi pomáhají při otevírání vědomí a udržování se v tomto stavu "krásy". Informace a cvičení mi konečně otevřely vnitřní oči. Knihu doporučuji všem, kteří hledají i jsou na cestě k sobě, a zároveň už nechtějí hledat, protože prostřednictvím této knihy si uvědomí, že žádná cesta neexistuje.
Luis SoteloProjektant
Kniha je hlubokým vhledem do podstaty lidského bytí vyjádřeným jako autorčin vztah ke KRÁSE. Mimořádné dílo, které vás uvede do transcendentálního světa pomocí prožitku KRÁSY.
Tomáš VenusProgramátor
Kniha umění vnímání vnitřní krásy přišla do mého života ve velmi turbulentním období transformace. Z mého pohledu kniha promlouvá přímo do naší Pravdy, kdo skutečně jsme. Skrze ni jsem si velmi rychle vzpomněla, co je opravdové. Záclony mysli se rozpustily a já zavnímala vnitřní Krásu v sobě samé. A nejen v sobě, ale Krásu nás všech i všeho kolem. Vnitřní klid se nastavil jako oceán před vlnami. Kniha obsahuje i několik praktických cvičení, které nás vedou “Domů”. Autorka ji vystavěla na své vlastní zkušenosti. Jako praktikující psycholožka vidím v této knize velký potenciál rozšíření mého úhlu pohledu naší domestikované mysli plné omezujících návyků. Ať slouží nám všem.
Andrea DuttmannPsycholožka

Získejte e-knihu

E-kniha Umění vnímání vnitřní krásy

490 Kč

+ Emailová konzultace (Na požádání obdržíte na email odpověď, pokud jste v textu něčemu nerozuměli.) 
+ Obrázek s poselstvím (Na požádání obdržíte na email obrázek alegorie ženské krásy s poselstvím určeným právě pro vás.)

Objevte svou pravou tvář krásy

Těším se na vás uvnitř!