Individuální konzultace

Společná setkání v přírodě nebo interiéru

Jsem tlumočnice vnitřní krásy. Ukazuji lidem směr od mentálního utrpení ke kráse bytí v přítomném okamžiku.

Ze stavu vědomí vnitřního ticha vám odpovídám na vaše dotazy
a poukazuji na řešení náročných životních situací.

Jsem zde, abych vás přivedla
do vnitřního klidu. Je to univerzální lék na všechna utrpení a zmatky, které zatemňují duši. 

Uvolňující sezení v Tichu

Poskytuji individuální sezení  pro ty, kteří řeší nějakou náročnou životní situaci v oblasti osobní, rodinné, partnerské, pracovní nebo jakékoliv jiné oblasti.

Konzultace je možná i přes Skype.

Já poskytuji bezpečný prostor vnitřního ticha a naslouchám. Klient se noří do ticha a vyprazdňuje obsah své mysli. Postupně dochází
k uvolnění mysli a přímo ze zdroje (potenciálu všech možných možností) přichází řešení a odpovědi na vaše otázky. Ke každému přistupuji individuálně, s důvěrou v proces řízený vyšším principem.

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište mi,
ráda vám odpovím.

Co je sezení v Tichu?

Sezení v Tichu není meditování ani sezení zticha. Toto Ticho nemá nic společného s mluvením nebo nemluvením, kdy mysl stále běhá sem a tam. 

Sezení v tichu je bytí
v přítomnosti, kdy odpovědi na vaše otázky nepřichází
z osobní mysli, ale
z vševědomí.

Ráda vás vyslechnu, podpořím a ukážu směr, ale na cestu se už musíte vydat sami.

Jak probíhá konzultace?

  • Společně se podíváme na vaši životní situaci
  • Ukážu vám pohled na vaši situaci z jiného úhlu
  • Poskytnu vám odpověď z vnitřního ticha určenou přímo vám. Neručím za to, že bude odpovídat vaší představě!
  • Společně se mnou vstoupíte do prostoru, odkud odpovědi přicházejí samy

Zjistíte, že existuje řešení. I když ho možná teď nevidíte.

Konzultace probíhá v podhůří Beskyd nebo prostřednictvím aplikace Skype. Odměnu si určujete vy. Doporučená cena: 500 Kč/30 min.

 

Těším se na setkání s vámi

Otázky a odpovědi

To, co se nedá předat, je transformováno do slov, které jsou pouhým ukazatelem na cestě
za poznáním stavu, po kterém všichni vědomě či nevědomě touží. Otázky a odpovědi tak mohou být motorem na cestě za sebepoznáním.

Tazatel: Vidím kolem sebe, nebo na facebooku mnoho vědomých žen, které inspirují lidi kolem, učí, vedou, provázejí, každá nějak jinak. Jsou silné, samostatné, krásné, a zároveň, vedle nich nevidím mužskou energii. Jako by to bylo v rozporu se silnou ženou mít vedle sebe muže. Jaký musí být muž, aby mohl být vedle silné ženy?

Odpověď: “Partnera si člověk nevybírá. Toho si člověk přitáhne, anebo také ne. Obojí je správně. To je na tom to krásné, že člověk nikdy neví...

A o tom, jaký by partner měl být, se nepřemýšlí. Pak nemůže být člověk nikdy zklamaný. Pokud je to muž, který skutečně ví, kdo je, resp. kdo není, je pro vědomou ženu požehnáním, protože jedině tak vládne v partnerství láska, nikoliv potřeby a programy mysli.

A co se týče té silné ženy, jak píšete, ta má v sobě obě energie (ženskou i mužskou) v rovnováze. Je plna krásy a ví, že z venku ji nic naplnit nemůže, i když muž a žena k sobě přirozeně patří

Tazatel: I když je člověk sám sebou v síle, neprobudí se někdy s pocitem samoty a smutku, který nemá racionální důvod? Za chvíli, po uvědomění si přítomnosti to zmizí, nebo chvíli přetrvá. Stane se vám to někdy? Cítíte někdy smutek?

Odpověď: Člověk, který je sám sebou, nemůže opustit sám sebe. Samota je ve skutečnosti všehota. Není nic mimo To. Když přijde pocit smutku, zase odejde, stejně tak jako radost. Jediné co zůstává jste vy, “živoucí samota” a “neživoucí všechno”. Co přichází a odchází nejste vy včetně těla, tak proč se tím trápit? Je ten, kdo se trápí skutečný? I ten se stále probouzí a usíná. Co však trvá věčně?
...................
Ano! To jste vy.

Tazatel: A váš osobní pocit? Propadáte se někdy do malomyslnosti?

Odpověď: Může být pocit osobní? Pokud ne, koho by se pak ta malomyslnost dotýkala?

Tazatel: Dovolím si nevědět, ale mám za to, že právě pocit je osobní, tedy pokud se ztotožníme se svým já. Přesto prožíváme lidství se vším všudy a to je rovina, o které jsem mluvil.

Odpověd: Ale vy víte, pak odpadají všechny překážky typu “pokud”. A lidství se vším všudy není od ničeho oddělené. Splývá se všemi rovinami v jednu.

Potřebujete se na něco zeptat? Váš dotaz napište do formuláře
nebo na e-mail sylva@sylvahankeova.cz. Jsem tu pro vás.