VÁNOČNÍ KONCERT "Maok Live"

Místo konání: Sanatoria Klimkovice

Termín: 7. prosince 2017 od 19.00 hod.

Hraje a zpívá: Maok

Vstupné: 300 Kč

Vstupenky za cenu 300 Kč v předprodeji do 6.12.2017

V den koncertu na místě budou vstupenky za 400 Kč

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako PDF do emailu). Nemusíte je tisknout, stačí ukázat na telefonu při vstupu na koncert.

Vánoční hudební vystoupení slovenského zpěváka a multiinstrumentalisty Maoka 

Slovenský zpěvák, multiinstrumentalista a improvizátor, který svou hudbou bere posluchače do hloubky vlastní duše a rozjímání, bude o vánočním čase hýčkat vaše nitro jemnými tóny snivé až mysticky laděné hudby, která zklidňuje, inspiruje a uzdravuje. Za libozvučných tónů se můžete na chvíli zastavit v předvánočním shonu a spočinout sami v sobě. 

"Můžete se těšit na nové skladby, několik starších a také na improvizaci inspirovanou múzou a životem, který není vždy jen relaxační nebo meditační. Někdy je i divoký, také bolestivý, smutný i radostný. Je plnospektrální. A taková bude i hudba, kterou vám zahraji."

                                                                             -Maok-

 

Proč být na koncertě Maoka?

Martin "Maok" Tesák je slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce, jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad. 

Jeho hudba vnitřních sfér bere posluchače do hloubky vlastní duše a vede k rozjímání. 

Více o Maokovi ZDE.

To vše je hlavně potřeba naživo zažít v příjemné vánoční atmosféře Sanatorií Klimkovic!

Ukázka hudby snů Maoka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pořadatel představení

Mgr. Sylva Hankeová

Sylva je tlumočnicí vnitřní Krásy. Světlem poznání pomáhá lidem rozpomenout se na svou skutečnou podstatu a tuto krásu vyzářit navenek. V jejich eknihách, článcích a na kreativních setkáních Krasoterapie® inspiruje ženy, pomáhá jim otevřít vnitřní oči a probudit krásu, kterou nosí uvnitř.

Je autorkou projektu Krasoterapie®, eknihy Krása z nitraalegorického kalendáře Venuše, krasoterapeutických obrazů k probuzení vnitřní krásy. Pořádá prožitková setkání Krasoterapie pro ženyKrasoterapie pro děti, výstavy obrazů a organizuje divadelní a koncertní představení. Je matkou dvou synů a úspěšná překladatelka a tlumočnice.

Více o Sylvě najdete zde>>

Z úst posluchačů

Reakce účastníků koncertu 

Martin Maok Tesák je neskutečný muziko-šaman. Jeho hudba provází mé meditace a masáže už asi 100 roků, někdy od počátku Věků, dávno předtím, než jsme se poznali osobně a stali se z nás blízcí přátelé. Doporučuji vám jeho tvorbu a koncert jako v tomto směru nejvyšší kvalitu na trhu. Setkejte se tam a odleťte do Vesmíru mimo čas a prostor. Bude to úplně snadné, uvidíte resp. uslyšíte a zažijete.
Marek ŠčotkaEtikoterapeut
Martin Maok je opravdový kouzelník, který nás za pár okamžiků dokáže svou magickou hudbou přenést hodně daleko.
Posluchačka
Nádherný koncert! Člověk si lítal v jiných sférách a na konci, když se zničeho nic rozsvítilo, to byl trochu šok, po té kráse.
Daniela HrabovskáPosluchačka
Husí kůže od hlavy k patě, takový byl dechberoucí koncert Maoka. Skoro až k neuvěření, jakou krásu je možné vnímat, cítit.
Šárka NovákováPosluchačka

Součástí hudební tvorby můžete být i vy - posluchači!

Neváhejte a přijďte si poslechnout krásnou hudbu a zároveň svou přítomností přispět k utváření hudebního okamžiku! Když jde totiž Maok na pódium, nemá někdy představu, co bude hrát. Hudbu dělá pro hudbu, která jde přímo ze srdce, a kterou nechává svobodně plynout, ať je jakákoliv, na základě přítomného okamžiku, jehož součástí můžete být i vy !