VÁNOČNÍ KONCERT "Maok Live"

Místo konání: Sanatoria Klimkovice

Termín: 7. prosince 2017 od 19.00 hod.

Hraje a zpívá: Maok

Vstupné: 300 Kč

Vstupenky za cenu 300 Kč v předprodeji do 6.12.2017

V den koncertu na místě budou vstupenky za 400 Kč

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako PDF do emailu). Nemusíte je tisknout, stačí ukázat na telefonu při vstupu na koncert.

Vánoční hudební vystoupení slovenského zpěváka a multiinstrumentalisty Maoka 

Slovenský zpěvák, multiinstrumentalista a improvizátor, který svou hudbou bere posluchače do hloubky vlastní duše a rozjímání, bude o vánočním čase hýčkat vaše nitro jemnými tóny snivé až mysticky laděné hudby, která zklidňuje, inspiruje a uzdravuje. Za libozvučných tónů se můžete na chvíli zastavit v předvánočním shonu a spočinout sami v sobě. 

"Můžete se těšit na nové skladby, několik starších a také na improvizaci inspirovanou múzou a životem, který není vždy jen relaxační nebo meditační. Někdy je i divoký, také bolestivý, smutný i radostný. Je plnospektrální. A taková bude i hudba, kterou vám zahraji."

                                                                             -Maok-

 

Proč být na koncertě Maoka?

Martin "Maok" Tesák je slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce, jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad. 

Jeho hudba vnitřních sfér bere posluchače do hloubky vlastní duše a vede k rozjímání. 

Více o Maokovi ZDE.

To vše je hlavně potřeba naživo zažít v příjemné vánoční atmosféře Sanatorií Klimkovic!

Ukázka hudby snů Maoka

Pořadatel představení

Mgr. Sylva Hankeová

Sylva je tlumočnicí vnitřní Krásy. Světlem poznání pomáhá lidem rozpomenout se na svou skutečnou podstatu a tuto krásu vyzářit navenek. V jejich eknihách, článcích a na kreativních setkáních Krasoterapie® inspiruje ženy, pomáhá jim otevřít vnitřní oči a probudit krásu, kterou nosí uvnitř.

Je autorkou projektu Krasoterapie®, eknihy Krása z nitraalegorického kalendáře Venuše, krasoterapeutických obrazů k probuzení vnitřní krásy. Pořádá prožitková setkání Krasoterapie pro ženyKrasoterapie pro děti, výstavy obrazů a organizuje divadelní a koncertní představení. Je matkou dvou synů a úspěšná překladatelka a tlumočnice.

Více o Sylvě najdete zde>>

Z úst posluchačů

Reakce účastníků koncertu 

Martin Maok Tesák je neskutečný muziko-šaman. Jeho hudba provází mé meditace a masáže už asi 100 roků, někdy od počátku Věků, dávno předtím, než jsme se poznali osobně a stali se z nás blízcí přátelé. Doporučuji vám jeho tvorbu a koncert jako v tomto směru nejvyšší kvalitu na trhu. Setkejte se tam a odleťte do Vesmíru mimo čas a prostor. Bude to úplně snadné, uvidíte resp. uslyšíte a zažijete.
Marek ŠčotkaEtikoterapeut
Martin Maok je opravdový kouzelník, který nás za pár okamžiků dokáže svou magickou hudbou přenést hodně daleko.
Posluchačka
Nádherný koncert! Člověk si lítal v jiných sférách a na konci, když se zničeho nic rozsvítilo, to byl trochu šok, po té kráse.
Daniela HrabovskáPosluchačka
Husí kůže od hlavy k patě, takový byl dechberoucí koncert Maoka. Skoro až k neuvěření, jakou krásu je možné vnímat, cítit.
Šárka NovákováPosluchačka

Součástí hudební tvorby můžete být i vy - posluchači!

Neváhejte a přijďte si poslechnout krásnou hudbu a zároveň svou přítomností přispět k utváření hudebního okamžiku! Když jde totiž Maok na pódium, nemá někdy představu, co bude hrát. Hudbu dělá pro hudbu, která jde přímo ze srdce, a kterou nechává svobodně plynout, ať je jakákoliv, na základě přítomného okamžiku, jehož součástí můžete být i vy !