VÁNOČNÍ KONCERT "Maok Live"

Místo konání: Sanatoria Klimkovice

Termín: 7. prosince 2017 od 19.00 hod.

Hraje a zpívá: Maok

Vstupné: 300 Kč

Vánoční hudební vystoupení slovenského zpěváka a multiinstrumentalisty Maoka 

Slovenský zpěvák, multiinstrumentalista a improvizátor, který svou hudbou bere posluchače do hloubky vlastní duše a rozjímání, bude o vánočním čase hýčkat vaše nitro jemnými tóny snivé až mysticky laděné hudby, která zklidňuje, inspiruje a uzdravuje. Za libozvučných tónů se můžete na chvíli zastavit v předvánočním shonu a spočinout sami v sobě. 

"Můžete se těšit na nové skladby, několik starších a také na improvizaci inspirovanou múzou a životem, který není vždy jen relaxační nebo meditační. Někdy je i divoký, také bolestivý, smutný i radostný. Je plnospektrální. A taková bude i hudba, kterou vám zahraji."

                                                                             -Maok-

 

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a stiskněte tlačítko Odeslat.

Proč být na koncertě Maoka?

Martin "Maok" Tesák je slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce, jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad. 

Jeho hudba vnitřních sfér bere posluchače do hloubky vlastní duše a vede k rozjímání. 

Více o Maokovi ZDE.

To vše je hlavně potřeba naživo zažít v příjemné vánoční atmosféře Sanatorií Klimkovic!

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a stiskněte tlačítko Odeslat.

Ukázka hudby snů Maoka

Pořadatel představení

Mgr. Sylva Hankeová

Sylva je tlumočnicí vnitřní Krásy. Světlem poznání pomáhá lidem rozpomenout se na svou skutečnou podstatu a tuto krásu vyzářit navenek. V jejich eknihách, článcích a na kreativních setkáních Krasoterapie® inspiruje ženy, pomáhá jim otevřít vnitřní oči a probudit krásu, kterou nosí uvnitř.

Je autorkou projektu Krasoterapie®, eknihy Krása z nitraalegorického kalendáře Venuše, krasoterapeutických obrazů k probuzení vnitřní krásy. Pořádá prožitková setkání Krasoterapie pro ženyKrasoterapie pro děti, výstavy obrazů a organizuje divadelní a koncertní představení. Je matkou dvou synů a úspěšná překladatelka a tlumočnice.

Více o Sylvě najdete zde>>