LETNÍ KONCERT MAOK

Místo konání: Sanatoria Klimkovice

Termín: 8. června 2018 od 18.00 hod.

Hraje a zpívá: Maok

Alegorické obrazy: Sylva Hankeová

Vstupné: 300 Kč

Vstupenky za cenu 300 Kč v předprodeji do 7.6.2018

V den koncertu na místě budou vstupenky za 350 Kč

Vstupenky zasíláme v elektronické formě (jako PDF do emailu). Nemusíte je tisknout, stačí ukázat na telefonu při vstupu na koncert.

Letní hudební vystoupení slovenského zpěváka a multiinstrumentalisty Maoka

Slovenský zpěvák, multiinstrumentalista a improvizátor, ale hlavně hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou je hudba.

"Mé hudbě by jsem mohl nalepit tisíce nálepek, ale nebyla by ani jednou z nich a zároveň všemi. Hudba je pro mě vyjádřením svobody a lásky, vyjádřením úžasu z tvořivého okamžiku, kdy vzniká krása, která nás může uchvátit a zavést do barevného a neustále se měnícího světa naší Duše, anebo v nás může zastavit jakýkoliv pohyb a my se můžeme rozpustit v jediném bodě - v plnosti prázdna, který je zároveň zorničkou v našem oku..."

                                                                             -Maok- 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč být na koncertě Maoka?

Martin "Maok" Tesák je slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, který je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby (přírodovědné dokumenty, soundtrack k filmu Bathory, aj.). Ačkoliv je často zván jako hudební doprovod na meditační či jógové akce, jeho hudba je daleko obsáhlejší a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad. 

Jeho hudba vnitřních sfér bere posluchače do hloubky vlastní duše a vede k rozjímání. 

Více o Maokovi ZDE.

To vše je hlavně potřeba naživo zažít v příjemné atmosféře lázní Sanatoria Klimkovice!

Přítomnost umocněna sluchovým i zrakovým vnímáním

Součástí koncertu bude i malá ukázka z tvorby alegorických obrazů Sylvy HankeovéPřítomnost diváka bude tak umocněna nejen sluchovým, ale i zrakovým vnímáním.

Více o Sylvě ZDE.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pořadatel představení

Mgr. Sylva Hankeová

Sylva je tlumočnicí vnitřní Krásy. Světlem poznání pomáhá lidem rozpomenout se na svou skutečnou podstatu a tuto krásu vyzářit navenek. Prostřednictvím malby alegorických obrazů, eknih, článků a výtvarných sebepoznávacích kurzů Krasoterapie® inspiruje ženy, pomáhá jim otevřít vnitřní oči a probudit krásu, kterou nosí uvnitř.

Je autorkou projektu a metody Krasoterapie®, eknihy Krása z nitra, alegorických obrazů ženské duše. Pořádá prožitková výtvarná setkání Krasoterapie pro ženy a Krasoterapie pro děti, výstavy obrazů. V rámci projektu Transformační kultura organizuje divadelní a koncertní představení. Je matkou dvou synů a úspěšná překladatelka a tlumočnice z německého jazyka.

Více o Sylvě najdete zde>>

Z úst posluchačů

Reakce účastníků koncertu 

Martin Maok Tesák je neskutečný muziko-šaman. Jeho hudba provází mé meditace a masáže už asi 100 roků, někdy od počátku Věků, dávno předtím, než jsme se poznali osobně a stali se z nás blízcí přátelé. Doporučuji vám jeho tvorbu a koncert jako v tomto směru nejvyšší kvalitu na trhu. Setkejte se tam a odleťte do Vesmíru mimo čas a prostor. Bude to úplně snadné, uvidíte resp. uslyšíte a zažijete.
Marek ŠčotkaEtikoterapeut
Martin Maok je opravdový kouzelník, který nás za pár okamžiků dokáže svou magickou hudbou přenést hodně daleko.
Posluchačka
Nádherný koncert! Člověk si lítal v jiných sférách a na konci, když se zničeho nic rozsvítilo, to byl trochu šok, po té kráse.
Daniela HrabovskáPosluchačka
Husí kůže od hlavy k patě, takový byl dechberoucí koncert Maoka. Skoro až k neuvěření, jakou krásu je možné vnímat, cítit.
Šárka NovákováPosluchačka

Součástí hudební tvorby můžete být i vy - posluchači!

Neváhejte a přijďte si poslechnout krásnou hudbu a zároveň svou přítomností přispět k utváření hudebního okamžiku! Když jde totiž Maok na pódium, nemá někdy představu, co bude hrát. Hudbu dělá pro hudbu, která jde přímo ze srdce, a kterou nechává svobodně plynout, ať je jakákoliv, na základě přítomného okamžiku, jehož součástí můžete být i vy !