Objednávka eknihy

UMĚNÍ VNÍMÁNÍ VNITŘNÍ KRÁSY

  • 1
    ANO
    Objednávám si eknihu UMĚNÍ VNÍMÁNÍ VNITŘNÍ KRÁSY za cenu 490 Kč.
  • 2
    ANO
    Vím, že mi elektronická kniha přijde na můj e-mail a potvrzuji, že jsem pečlivě překontroloval/a všechny údaje v objednávce, především e-mailovou adresu, na kterou chci knihu zaslat.

Vyplňte, prosím, pečlivě údaje do objednávky:

Mám velkou radost, že jste se rozhodla pro mou elektronickou knihu o vnímání vnitřní krásy. Věřím, že se vám bude líbit.

"Pravou krásu je potřeba si jen uvědomit."

Začtěte se do řádků této knihy a poznejte samy sebe a svou vnitřní krásu.

Při četbě e-knihy Umění vnímání vnitřní krásy jsem cítila, jak ke mně přichází hlubší sdělení napsaná mezi řádky, neboť slovy něco prostě popsat nejde. Zahlédla jsem i jemnou Krásu Sylvy. Kniha přináší spoustu praktických cvičení, která poskytují mnohá uvědomění na vlastní kůži. Hledající, nyní máš příležitost najít to, co už dlouho hledáš, SEBE.
Eliška ZdražilováVýživový poradce
Kniha je hlubokým vhledem do podstaty lidského bytí vyjádřeným jako autorčin vztah ke KRÁSE. Mimořádné dílo, které vás uvede do transcendentálního světa pomocí prožitku KRÁSY.
Tomáš VenusProgramátor
V knize Umění vnímání vnitřní krásy jsem objevil informace, které mi pomáhají při otevírání vědomí a udržování se v tomto stavu "krásy". Informace a cvičení jsou velmi užitečná a praktická. Knihu doporučuji všem, kteří hledají i jsou na cestě k sobě.
Luis SoteloProjektant

Potřebujete pomoc nebo máte dotazy?

Napište mi na sylvahanke@volny.cz nebo volejte na 737 980 125. Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu. Sylva