Objednávka kalendáře Venuše

  • 1
    ANO
    Objednávám si alegorický kalendář VENUŠE za cenu 350 Kč + 70 Kč poštovné
  • 2
    ANO
    Vím, že mi kalendář přijde poštou a potvrzuji, že jsem pečlivě překontroloval/a všechny údaje v objednávce, především emailovou adresu a adresu místa, na kterou chci kalendář zaslat.

Vyplňte, prosím, pečlivě údaje do objednávky:

Pravou krásu není možné udržovat, je možné ji pouze objevit.

Zahleďte se do obrazu a poznejte sami sebe a svou vnitřní krásu.

Jsem moc vděčná, že jsem objevila tento kalendář. Je plný lásky, energie, harmonie. Provází mě každým dnem. Vždy, když se na něj podívám, říkám si: "Ano, to je ono! To zrovna cítím. To se mnou souzní." Jak krásně mi to pomáhá v životě! Také hosté u mne doma a v klubu si hned při vstupu kalendáře všimnou. I v bytě mého syna je kalendář na čestném místě v obývacím pokoji a jeden z listů již má zarámovaný. No a co je fakt super je to, že je opravdu věčný. Platí totiž na každý rok bez ohledu na letopočet, takže se těším, až si jeho krásné obrazy příští rok budu zase postupně měsíc po měsíci prohlížet.
Hana PohlováOsobní fitness trenérka a výživová poradkyně
Po celou a přetrvávající dlouholetou lektorskou, trenérskou a terapeutickou praxi upozorňuji své klienty na důležitost poznání a uvědomění si sebe sama. Lidé zapomínají vnímat vnitřní krásu a jejich plytký život pak odráží četnost a závažnost jejich zdravotních problémů, které si touto neznalostí a ignorancí sami vytvářejí. Tento kalendář vám může denně připomínat, co je ve vašem životě opravdu důležité. Jsem rád, že stále existují bytosti jako je Sylva, které svým plamínkem lásky a pokory inspirují ty, kteří se stále ještě hledají.
Michael ModerAlternativní terapeut a motivační kouč

Potřebujete pomoc nebo máte dotazy?

Napište mi na sylvahanke@volny.cz nebo volejte na 737 980 125. Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu. Sylva