Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Představení: Dar z nebes

Představení: DAR Z NEBES

Místo konání: Sanatoria Klimkovice

Termín: 26. duben 2018 od 19.00 hod.

Hraje, tančí a zpívá: Gabriela Filippi a Patrik Kee

Host: manželé Žaneta a Marek Ščotka

Vstupné: 300 KčPříběh radosti, který začal slzami

Činoherní hudební představení na motivy knižního bestselleru, zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po smrti. Dva mladí lidé, kteří zahynuli při nehodě, popisují pozůstalým přechod do jiného světa a začlenění do duchovní říše.

Diváci se seznámí se skutečnostmi, které vrhají světlo na tajemství posmrtného života. Tyto poznatky mohou být zdrojem porozumění velmi potřebného pro dnešní svět a zejména pro ty, jejichž blízcí již odešli. Podle skutečné události.

Na co se můžete těšit po představení?

V druhé části večera po představení: Povídání s Gabrielou a jejími hosty - manžely Žanetou a Markem Ščotkou o onom světě s praxí. 

Délka 1. části představení cca. 60 minut + délka 2.části představení - rozhovor s hostem/beseda cca. 1 hod. Mezitím přestávka cca 15/20 minut

Hosté večera: manželé Žaneta a Marek Ščotkovi

Marek Ščotka - ostravský etikoterapeut, alternativní diagnostik, masér, mentor a lektor, který se zabývá komplexním přístupem k člověku, kterého navrací k přirozenosti, jednoduchosti a nadhledu.

Žaneta Ščotková - výtvarnice

Ukázka z představení Dar z nebes a doprovodné slovo  herečky Gabriely Filippi

Ústy herečky a tvůrkyně Léčivého divadla Gabriely Filippi

Kéž by toto představení pomohlo lidem přijmout smrt jako dar, který přirozeně patří do našich životů a díky tomuto přijetí, žít své životy s vědomím biblického rčení "Jak člověk zaseje, tak také sklidí "

Pořadatel představení

Mgr. Sylva Hankeová

Sylva je tlumočnicí vnitřní Krásy. Světlem poznání maluje alegorické obrazy zachycující krásu lidské duše. Ve svých uměleckých projektech inspiruje druhé, aby skrze umění objevili sami sebe.

V jejich eknihách, článcích a na výtvarných sebepoznávacích kurzech Krasoterapie® otevírá lidem vnitřní oči a probouzí krásu, kterou nosí uvnitř.

Sylva je autorkou projektu Krasobytí, umělecké metody Krasoterapie®, eknihy Krása z nitraalegorického kalendáře Venuše, alegorických obrazů Otisk duše. Pořádá výtvarné kurzy pro ženy a děti.  V rámci projektu Transformační kultura organizuje divadelní a koncertní představení. Je matkou dvou synů a úspěšná překladatelka a tlumočnice.

Více o Sylvě najdete zde>>

Fotogalerie

Články z Léčivého divadla na blogu

Smrt jako dar z nebes

Smrt nás obklopuje, stejně jako moře obklopuje malý ostrov. Ten ostrov může být zaplaven každým okamžikem. Příští…

Celý článek

Vstupenka na život po životě

Tempo našeho života je tak horečné, že smrt je tou poslední věcí, na kterou máme čas pomyslet.…

Celý článek

Vstupenka na život v lásce

"Ráno se probouzí a hned první myšlenka - ne aby se zaradovala z nadcházejícího dne, ale jak…

Celý článek