Být či nebýt na koncertě Patrika Kee v obklopení Venuše

Tvořivý člověk je ten, který vnáší do známého světa něco neznámého. Ten, kdo pomáhá Nejvyššímu něco vyslovit a dovolí skrz sebe proudit tvořivost. Ví, že tato tvořivost nepochází od něho, ale skrz něho. Ví, že když zmizí jako osobnost, objeví se tvořivost. Doslova se ho zmocní Stvořitel!

Zpěvák a hlasový mág Patrik Kee

Za takového tvůrce považuji zpěváka a hlasového mága Patrika Kee. Jeho hudba přenáší do jiného světa. V jeho přítomnosti je možné slyšet, co ještě žádné ucho neslyšelo. Nic k tomu nepotřebuje, jen svůj hlas, loopstation a nespoutanou hravost. Spolu s tóny, vrstvenými pomocí loopstationu, je možné proplouvat přes všechny úrovně vědomí až tam, kde veškerý zvuk mizí.

TADY nelze nebýt…

V obklopení Venuše

Poprvé doprovodí Patrika na koncertě v Ostravě Venuše, bohyně krásy a lásky, vyobrazená na plátně. Přítomnost diváka je tak umocněna nejen sluchovým, ale i zrakovým vnímáním. Jednotlivé tóny v obklopení Venuše, která je na každém obrazu jiná svou barvou a vyzařováním, a přece ve své podstatě stále stejná, postupně splývají s obrazem a rozplývají se v samotné Přítomnosti.

TADY je možné jedině být…

Kde je možné takto být?

„TADY“

Sanatoria Klimkovice 28. září 2017

Na ty z vás, kteří volí BÝT, se těšíme už 28. září 2017 v Sanatoriích Klimkovic.
Autor článku: Sylva Hankeová, pořadatelka koncertu a autorka eknihy Krása z nitra, 5. září 2017
Sylva Hankeová
Sylva je zakladatelkou projektu Transformační kultura a umění, v rámci něhož pořádá divadelní a koncertní představení. Je duší umělec. Světlem poznání tvoří alegorické plastiky zachycující nadsmyslovou krásu. Svými uměleckými díly vnáší do duší domovů originalitu a vznešenost. Je autorkou umělecko-meditační metody a projektu Krasoterapie® , v rámci kterého pořádá výtvarné kurzy pro ženy a pro děti. Napsala meditační e-knihu o sebepoznání a nadsmyslovém vnímání Umění vnímání vnitřní krásy. Vychovává dva syny, Eliase a Kristiana. Více o Sylvě najdete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.