KONCERT Patrik Kee

s výstavou obrazů Sylvy Hankeové z cyklu Venuše

Místo konání: Sanatoria Klimkovice

Termín: 28. září 2017 od 19.00 hod.

Hraje a zpívá: Patrik Kee

Vstupné: 200 Kč

Hudební vystoupení sólového zpěváka Patrika Kee v rámci vydání nového alba "Otevírám". 

Hlasový improvizátor, zpěvák a skladatel, který svou hudbou míří do srdce každého, kdo je ochoten se na chvíli ztišit a OTEVŘÍT, bude hýčkat vaši duši v divadelním sále Sanatorií Klimkovic, kde často vystupuje v představeních Léčivého divadla Gabriely Filippi. Za libozvučných tónů se můžete na chvíli zastavit a spočinout sami v sobě nebo se podílet na spolutvoření s Patrikem, který rád citlivým způsobem zapojuje publikum do světa tónů, zvuků, hudebních vln, ozvěn a improvizovaných proměn. 

Můžete se těšit na úplně nové, ale i starší skladby relaxačně – meditativního charakteru.

Proč jít na koncert Patrika Kee?

Patrik Kee je umělec, který skrze dar hlasu harmonizuje a vnáší radost do prostoru. S nádherným 3,5 oktávovým hlasem si rád hraje - oktávování, scatování, alikvótní tóny, africké motivy aj. Některými je nazýván "český Bobby McFerrin", se kterým si spontánně zanotoval v Brně. Vystupuje také v představeních Léčivého divadla Gabriely Filippi.

Během pár minut dokáže strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn. Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou. Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový! Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu! Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku.

Více o Patrikovi ZDE.

To vše je hlavně potřeba naživo zažít v příjemném prostředí Sanatorií Klimkovic!

Ukázka z nového alba Otevírám

Přítomnost umocněná sluchovým i zrakovým vnímáním

Součástí koncertu bude i výstava obrazů Sylvy Hankeové z cyklu Venuše.Přítomnost diváka bude tak umocněna nejen sluchovým, ale i zrakovým vnímáním.

Pořadatel představení

Mgr. Sylva Hankeová

Sylva je tlumočnicí vnitřní Krásy. V jejich eknihách, článcích a na kreativních setkáních Krasoterapie® inspiruje ženy, pomáhá jim otevřít vnitřní oči a probudit Krásu, kterou nosí uvnitř.

Sylva je autorkou projektu Krasoterapie®, eknihy Krása z nitraalegorického kalendáře Venuše, krasoterapeutických obrazů k probuzení vnitřní krásy. Pořádá prožitková setkání Krasoterapie pro ženy a Krasoterapie pro děti, výstavy obrazů a organizuje představení Léčivého divadla Gabriely Filippi. Je matkou dvou synů a úspěšná překladatelka a tlumočnice.

Více o Sylvě najdete zde>>

Někdo začíná nový rok s předsevzetím. Není s něčím spokojený, a tak to chce změnit. Druhý má…
Celý článek
"Tak jaký bude ten nový rok 2019?", ptá se kamarádka, zatímco do elektronické pošty přichází krásná novoroční…
Celý článek
"Právě proto musíme žít, abychom našli pokoru, klid a mír" se zpívá v písni Richarda Müllera. To evokuje…
Celý článek